KONST / Litografier / Färglitografi 13978145
nr 1397 8145
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Färglitografi, Dansande par. Signerad, numrerad 165/375, bladets mått: 40x57, yttermått inklusive ram: 60x76 cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
2.600 kr
Såld:
2.800 kr
måndag 17 maj 2021
kl 19:02:22
2.600 kr
2.400 kr
2.600 kr (Budbetjänt)